Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J6300271KXT
2220J6300271KXT
2220J6300271KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J6300271KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J6300271KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 2220
Product parameter
številka dela 2220J6300271KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78426 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 270pF