Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220J6300683KXT
2220J6300683KXT
2220J6300683KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220J6300683KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220J6300683KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 630V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220J6300683KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 630V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66521 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.068µF