Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0100394MXR
2220Y0100394MXR
2220Y0100394MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0100394MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0100394MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.39UF 10V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0100394MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.39UF 10V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53435 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.39µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.39µF