Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0160102KFT
2220Y0160102KFT
2220Y0160102KFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0160102KFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0160102KFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V C0G/NP0 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0160102KFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31001 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1000pF