Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0160103KXR
2220Y0160103KXR
2220Y0160103KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0160103KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0160103KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 16V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0160103KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 16V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53426 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10000pF