Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0160184KDR
2220Y0160184KDR
2220Y0160184KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0160184KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0160184KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 16V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0160184KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 16V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28988 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.18µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.18µF