Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0250123JXT
2220Y0250123JXT
2220Y0250123JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0250123JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0250123JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 25V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0250123JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 25V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36346 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.012µF