Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0250155JXT
2220Y0250155JXT
2220Y0250155JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0250155JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0250155JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5UF 25V X7R 2220
Product parameter
številka dela 2220Y0250155JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5UF 25V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34783 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1.5µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1.5µF