Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0500183MXT
2220Y0500183MXT
2220Y0500183MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0500183MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0500183MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 50V X7R 2220
Product parameter
številka dela 2220Y0500183MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49872 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.018µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.018µF