Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0500271FFT
2220Y0500271FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0500271FFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0500271FFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 2220
Product parameter
številka dela 2220Y0500271FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8855 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 270pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 2220Y0500271FFT Vodilni stil 0.098" (2.50mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 270pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 2220