Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y0630225MXT
2220Y0630225MXT
2220Y0630225MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y0630225MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y0630225MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.2UF 63V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y0630225MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.2UF 63V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26483 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 2.2µF