Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y1000123FCT
2220Y1000123FCT
2220Y1000123FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y1000123FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y1000123FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220
Product parameter
številka dela 2220Y1000123FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11413 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.012µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.012µF