Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y1000823KDR
2220Y1000823KDR
2220Y1000823KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y1000823KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y1000823KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 100V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y1000823KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 100V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35069 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.082µF