Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y1K20102GCT
2220Y1K20102GCT
2220Y1K20102GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y1K20102GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y1K20102GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y1K20102GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24032 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±2% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1000pF