Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y2000103MXT
2220Y2000103MXT
2220Y2000103MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y2000103MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y2000103MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y2000103MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53861 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10000pF