Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y2000183FFR
2220Y2000183FFR
2220Y2000183FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y2000183FFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y2000183FFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 200V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y2000183FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 200V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7098 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.018µF