Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y2500223MXT
2220Y2500223MXT
2220Y2500223MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y2500223MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y2500223MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 250V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y2500223MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 250V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56680 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.022µF