Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y2500273FCT
2220Y2500273FCT
2220Y2500273FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y2500273FCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y2500273FCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 250V C0G 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y2500273FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 250V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9289 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.027µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.027µF