Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y2K00104KXTWS2
2220Y2K00104KXTWS2
2220Y2K00104KXTWS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y2K00104KXTWS2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y2K00104KXTWS2
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 2KV X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y2K00104KXTWS2 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23717 pcs Podatkovni list StackiCap Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.177" (4.50mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)