Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y3K00472MXT
2220Y3K00472MXT
2220Y3K00472MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y3K00472MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y3K00472MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 3KV X7R 2220
Product parameter
številka dela 2220Y3K00472MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 3KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61686 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 4700pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 4700pF