Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y5000474JXR
2220Y5000474JXR
2220Y5000474JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y5000474JXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y5000474JXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y5000474JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28229 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.47µF