Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y6300224KST
2220Y6300224KST
2220Y6300224KST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y6300224KST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y6300224KST
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y6300224KST Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.22UF 630V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30825 pcs Podatkovni list PSL Range MLCs
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)