Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220Y6300682MXT
2220Y6300682MXT
2220Y6300682MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220Y6300682MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220Y6300682MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 630V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2220Y6300682MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 630V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66916 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 630V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 6800pF