Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2220YA250122KXRB16
2220YA250122KXRB16
2220YA250122KXRB16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2220YA250122KXRB16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2220YA250122KXRB16
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 250V X7R 2220
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2220YA250122KXRB16 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 250V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72744 pcs Podatkovni list MLCC Safety Certified
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.177" (4.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ Ocene X1, Y2
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2220 (5750 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1200pF