Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J0250105JXT
2225J0250105JXT
2225J0250105JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J0250105JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J0250105JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1UF 25V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J0250105JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1UF 25V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32688 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1µF