Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J0630474MXT
2225J0630474MXT
2225J0630474MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J0630474MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J0630474MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 63V X7R 2225
Product parameter
številka dela 2225J0630474MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 63V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 51480 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.47µF