Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J1000183MXT
2225J1000183MXT
2225J1000183MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J1000183MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J1000183MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J1000183MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60545 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.018µF