Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J1K00823KDR
2225J1K00823KDR
2225J1K00823KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J1K00823KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J1K00823KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 1KV X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J1K00823KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 1KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24452 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.082µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.082µF