Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J2000223JFT
2225J2000223JFT
2225J2000223JFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J2000223JFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J2000223JFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 200V C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J2000223JFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 200V C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17713 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.022µF