Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J2000273KDT
2225J2000273KDT
2225J2000273KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J2000273KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J2000273KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 200V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J2000273KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 200V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31822 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.027µF