Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J2000564KDT
2225J2000564KDT
2225J2000564KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J2000564KDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J2000564KDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 200V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J2000564KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 200V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20979 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.56µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.56µF