Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J2500103FFT
2225J2500103FFT
2225J2500103FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J2500103FFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J2500103FFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J2500103FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 250V C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5457 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 10000pF