Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J2500564KXT
2225J2500564KXT
2225J2500564KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J2500564KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J2500564KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 250V X7R 2225
Product parameter
številka dela 2225J2500564KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 250V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39133 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.56µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.56µF