Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J5000472JDR
2225J5000472JDR
2225J5000472JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J5000472JDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J5000472JDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 500V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J5000472JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 500V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32864 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 4700pF