Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225J5000562MXR
2225J5000562MXR
2225J5000562MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225J5000562MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225J5000562MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 500V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225J5000562MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 500V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69429 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 5600pF