Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y0160105MDR
2225Y0160105MDR
2225Y0160105MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y0160105MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y0160105MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1UF 16V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y0160105MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1UF 16V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26028 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1µF