Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y0160124MXT
2225Y0160124MXT
2225Y0160124MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y0160124MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y0160124MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 16V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y0160124MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 16V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35616 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.12µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.12µF