Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y0250823JXT
2225Y0250823JXT
2225Y0250823JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y0250823JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y0250823JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 25V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y0250823JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 25V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40805 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.082µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.082µF