Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y0500563KXR
2225Y0500563KXR
2225Y0500563KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y0500563KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y0500563KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y0500563KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 50V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 42548 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.056µF