Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y0630684KXR
2225Y0630684KXR
2225Y0630684KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y0630684KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y0630684KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 63V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y0630684KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 63V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40397 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.68µF