Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y1000103FFT
2225Y1000103FFT
2225Y1000103FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y1000103FFT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y1000103FFT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y1000103FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 100V C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5902 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 10000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 10000pF