Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y1000474KXR
2225Y1000474KXR
2225Y1000474KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y1000474KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y1000474KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 100V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y1000474KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 100V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36684 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.47µF