Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y1000683FFR
2225Y1000683FFR
2225Y1000683FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y1000683FFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y1000683FFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 100V C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y1000683FFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 100V C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4340 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.068µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.068µF