Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y1K20182JCT
2225Y1K20182JCT
2225Y1K20182JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y1K20182JCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y1K20182JCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 1.2KV C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y1K20182JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 1.2KV C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32710 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1800pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 1800pF