Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y2500223GCT
2225Y2500223GCT
2225Y2500223GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y2500223GCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y2500223GCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 250V C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y2500223GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 250V C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12218 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±2% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.022µF