Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y2500223MDR
2225Y2500223MDR
2225Y2500223MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y2500223MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y2500223MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 250V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y2500223MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 250V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35404 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.022µF