Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y2K50562MXT
2225Y2K50562MXT
2225Y2K50562MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y2K50562MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y2K50562MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 2.5KV X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y2K50562MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 2.5KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41293 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 5600pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 5600pF