Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y3K00331JXT
2225Y3K00331JXT
2225Y3K00331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y3K00331JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y3K00331JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 3KV X7R 2225
Product parameter
številka dela 2225Y3K00331JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 3KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38042 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3000V (3kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 330pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 330pF