Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y5000223JFR
2225Y5000223JFR
2225Y5000223JFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y5000223JFR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y5000223JFR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 500V C0G 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y5000223JFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 500V C0G 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17685 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.022µF