Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 2225Y5000821MDR
2225Y5000821MDR
2225Y5000821MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2225Y5000821MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2225Y5000821MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 2225
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 2225Y5000821MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 500V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39160 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 820pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 820pF